ПОСЛУГИ ДОСТАВКИ

На момент замовлення ви можете вибрати одну з таких служб доставки:

DHL

DHL Express по всьому світу

Послуга експрес-авіапересилання з доставкою в 220 країн до 18:00 наступного дня в Європі та 2-5 днів для решти світу.
DHL

Економ DHL

Служба доставки нетермінових і важких відправлень з доставкою по Європі за 7 днів.
UPS

UPS Express

Послуга експрес-авіапересилання з доставкою в 220 країн до 12:00 наступного дня в Європі та через 2 дні для решти світу.
UPS

UPS Express Saver

Послуга експрес-авіапересилання з доставкою в 220 країн до 18:00 наступного дня в Європі.

ЧАС ДОСТАВКИ

Товари, які є на складі, відправляються протягом 1-2 робочих днів після отримання оплати. Продукти, яких немає на складі, будуть замовлені у виробника (замовлення), а потім відправлені, як тільки вони прибудуть на наш склад.

Терміни доставки залежать від місця доставки, обраної служби доставки та митних процедур.

Для отримання додаткової інформації щодо послуг і термінів доставки ви можете зв’язатися з нами через чат, електронну пошту або по телефону.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВІДПРАВЛЕННЯ

Коли замовлення буде відправлено, клієнт отримає електронний лист із посиланням на код відстеження, за яким він зможе стежити за ходом доставки.

ЗАСТРАХОВАНА ДОСТАВКА

Необхідно, щоб відправлення було застраховане відповідно до методів страхування, зазначених обраним кур'єром. В іншому випадку кошти буде повернено відповідно до правил, зазначених у зазначених вище міжнародних конвенціях.

Страхування відправлень – це додаткова послуга, яка надається DHL або UPS для захисту відправлень. Клієнт може застрахувати своє відправлення на нашій сторінці Оформлення замовлення в розділі Варіанти доставки. Вартість цієї послуги становить 1,03% від вартості товару без урахування податків (мінімум 10,35 євро). Послугу страхування потім надає перевізник, вибраний у Положеннях та Умовах DHL або UPS.

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top